Manu krāsu kalendārs

Pasūti savu Krāsu Kalendāru nākošiem 12 mēnešiem un izbaudi Krāsas savās ikdienas gaitās! Ar Krāsu Kalendāru dzīve kļūs jautrāka, enerģiskāka un tajā paliks arvien mazāk vietas pelēkiem toņiem un sajūtām. Krāsu Kalendārs būs oriģināla dāvana gan sev, gan mīļajiem!

Katrs krāsu kalendārs tiek veidots pēc Taviem dzimšanas datiem un tas ir unikāls katram cilvēkam. Tava unikālā krāsu kalendāra izveidei esam pieaicinājuši Human Design un Feng Shui ekspertu Jāni Balodi, kurš jau vairāk kā 10 gadus veido šādus kalendārus saviem klientiem.

Kas ir “Manu Krāsu Kalendārs”?

 Krāsu Kalendāra pamatā ir ķīniešu Fen-Šui Bagua enerģijas sistēma.

Fen-Šui ir sena ķīniešu tradicionālā zinātne, kas harmonizējot dažādu objektu, elementu un krāsu enerģijas plūsmas palīdz harmonizēt cilvēku ar viņa apkārtējo vidi.

Termins Fen-Šui burtiski nozīmē "vējš-ūdens" (t.i., plūstošs). Kopš seniem laikiem Ķīnā tika uzskatīts, ka lai mājā būtu saticība, pārticība un visiem laba veselība, tad mājā jānodrošina brīva enerģijas plūsma.

Rietumu pasaulē Fen-Šui ir guvis popularitāti ar interjera un piemājas vides labiekārtošanu un Qi enerģijas plūsmas harmonizēšanu cilvēka apkārtējā vidē. Sadzīvē pat ir iegājies teiciens: “Šai vietai piemīt labs Fen-Šui”.

Taču daudz svarīgāk Qi enerģijas plūsmu harmonizēt ir pašā cilvēkā un to var paveikt ar Fen-Shui Bagua krāsu palīdzību. Bagua krāsas var palīdzēt aktivizēt un spēcināt tavu enerģijas lauku, dodot tev papildu aizsardzību un vitalitāti ikdienā.

Zinot savu dienas krāsu, tev atvieglojas apģērba izvēle, nav ilgi jāprāto “Ko gan šodien vilkt mugurā?”. Tava krāsa apģērbā vai aksesuāros palīdz labvēlīgi noskaņoties dienai. Ja sportosi, tad apģērba elementi tavā enerģijas krāsā var palīdzēt uzlabot tavus rezultātus. Biznesā pārrunas biežāk beigsies ar tev labvēlīgu iznākumu. Tavu unikālo krāsu kalendārs palīdz tev organizēt ikdienu, tu zināsi kad mesties pilnu krūti darbos, vai kad “lēnāk braukt pār tiltu”, kad atpūsties vai kad priecāties.

Iespējas
Vārds uz kalendāra
1
Veidot
24.00 EUR

Sienas klipši kanvām un fotorāmjiem

Sienas klipši kanvām un fotorāmjiem CommandTM fiksējošie sienas klipši ir drošs stiprinājums kanvām un fotorāmjiem, nebojājot sienas. Pielīmējami un noņemami, nebojājot virsmu.
€ 5.55